Τετάρτη 29 Μαΐου 2024
Logo Δήμου Σκοπέλου
Αταξινόμητα
Share It!
Δευτέρα 15.05.2023
Πρόγραμμα ψηφοφορίας για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 21ης Μαΐου 2023 στην εκλογική περιφέρεια Μαγνησίας
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΣΚΟΠΕΛΟΥ 

ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ & ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΜΕΡΙΜΝΑΣ

 

Πληροφορίες: Γκίκα Βασιλική

Τηλέφωνο: 2424350108,109, 112

Email: prosopiko@skopelos.gov.

ΑΝΑΡΤΗΤΕΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

 

 

Σκόπελος, 15-05-2023

Αριθμ. Πρωτ.: 2934

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

O ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΚΟΠΕΛΟΥ

 Έχοντας υπόψη:

  1. Τις διατάξεις:

α. Των παρ. 1 και 2 του άρθρου 39 του π.δ. 26/2012 «Κωδικοποίηση σ΄ ενιαίο κείμενο των διατάξεων της νομοθεσίας για την εκλογή βουλευτών» (ΦΕΚ 57 Α΄).

β. του π.δ. 45/2023 «Διάλυση της Βουλής, προκήρυξη εκλογής Βουλευτών και σύγκληση της νέας Βουλής» (Α΄99).

γ. του π.δ. 8/2023 «Καθορισμός των βουλευτικών εδρών κάθε εκλογικής περιφέρειας για τις γενικές βουλευτικές εκλογές» (Α΄ 16).

  1. Την υπ’ αριθμ. 8/2-5-2023 απόφαση του Α1΄ Πολιτικού Τμήματος του Αρείου Πάγου, όπως ισχύει, μετά τη διόρθωση – συμπλήρωσή της με τις 9/4-5-2023, 17/5-5-2023, 18/8-5-2023 και 20/10-5-2023 όμοιες, με την οποία ανακηρύχτηκαν οι αναφερόμενοι σε αυτήν συνδυασμοί κομμάτων, συνασπισμών κομμάτων, συνδυασμοί ανεξαρτήτων και μεμονωμένοι υποψήφιοι της εκλογικής περιφέρειας Μαγνησίας για τις εκλογές της 21ης Μαΐου
  2. Την υπ’ αριθμ. 8/2-5-2023 απόφαση του Α1΄ Πολιτικού Τμήματος του Αρείου Πάγου, όπως ισχύει, μετά τη διόρθωση – συμπλήρωσή της με τις 9/4-5-2023, 17/5-5-2023, 18/8-5-2023 και 20/10-5-2023 όμοιες, με την οποία ανακηρύχτηκαν οι αναφερόμενοι σε αυτήν συνδυασμοί κομμάτων, συνασπισμών κομμάτων, συνδυασμοί ανεξαρτήτων και μεμονωμένοι υποψήφιοι της εκλογικής περιφέρειας Μαγνησίας για τις εκλογές της 21ης Μαΐου 2023
  3. Την αριθμ. πρωτ. 192105/12-05-2023 προκήρυξη της Αντιπεριφερειάρχης Μαγνησίας & Σποράδων για την ανακήρυξη συνδυασμών κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων για τις εκλογές της 21ης Μαΐου

 

ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΤΙ

Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 21ης Μαΐου 2023 ανακηρύχτηκαν για την εκλογική περιφέρεια Μαγνησίας:

Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

 

 

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)

 

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του Βασιλείου
  2. ΚΑΘΗΝΙΩΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του Λουκά
  3. ΛΙΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  4. ΜΑΚΡΗ ΖΩΗ (ΖΕΤΤΑ) του Μιχαήλ
  5. ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αριστοτέλη
  6. ΜΠΟΥΚΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
  7. ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

  

  1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Αλέξανδρου
  2. ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΝΘΟΣ) του Γεωργίου
  3. ΜΕΪΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μιχαήλ
  4. ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Στεργίου
  5. ΣΤΑΧΤΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του Παναγιώτη
  6. ΦΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
  7. ΧΡΥΣΟΒΕΛΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου

 

ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής

 

  1. ΓΟΣΠΟΔΙΝΗ (ΑΣΠΑ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΑΣΠΑΣΙΑ του Δημητρίου
  2. ΚΑΝΑΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Λάμπρου
  3. ΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ του Σωτηρίου
  4. ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Κωνσταντίνου
  5. ΤΖΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
  6. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) του Κωνσταντίνου
  7. ΤΣΙΜΠΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

  1. ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στυλιανού
  2. ΜΕΤΑΞΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
  3. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Χριστόφιλου
  4. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Δημητρίου
  5. ΤΑΛΑΔΙΑΝΟΥ ΕΥΛΑΛΙΑ (ΕΥΗ) του Νικολάου
  6. ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Θεοδώρου
  7. ΤΖΙΟΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

  1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγιώτη
  2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ελευθερίου
  3. ΑΡΜΕΝΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
  4. ΒΑΪΡΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου
  5. ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Δημητρίου
  6. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου
  7. ΠΑΡΑΠΑΡΕΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Νικολάου

 

ΜέΡΑ25-ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΡΗΞΗ

 

  1. ΒΑΛΑΜΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  2. ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  3. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΓΑΠΗ του Γεωργίου
  4. ΜΠΑΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη
  5. ΜΠΕΦΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου
  6. ΤΖΑΝΕΤΟΥΛΑΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΦΑΙΗ) του Σπυρίδωνα
  7. ΨΑΘΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

ΕΝΩΝΩ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

 

  1. 1. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

 

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)

 

  1. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γερασίμου
  2. ΒΛΑΧΟΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παντελή
  3. ΚΟΥΤΣΙΜΠΟΥ ΕΛΕΝΗ του Στυλιανού

 

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ

      1. ΠΡΙΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

 

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ –

Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

 

  1. ΓΕΡΟΓΙΑΚΟΜΟΥ ΑΡΓΥΡΩ (ΡΟΥΛΑ) του Ανδρέα
  2. ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του Νικολάου
  4. ΡΕΚΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  5. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
  6. ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  7. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου

 

Κίνημα 21

  1. ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΑ του Απόστολου

 

ΚΙΝΗΜΑ ΦΤΩΧΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ

 1. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου

ΕΘΝΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ Θάνος Τζήμερος-Φαήλος Κρανιδιώτης

 

  1. ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου
  2. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Λάμπρου

 

ΝΙΚΗ

 

  1. ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στεφάνου
  2. ΓΙΩΤΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Δημοσθένη
  3. ΜΠΑΓΛΑΤΖΗ ΞΕΝΙΑ- ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου
  4. ΣΕΚΕΡΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου
  5. ΣΚΟΥΡΓΙΑ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου

ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΞΙΩΝ – ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

  1. 1. ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου

 

ΒΟΡΕΙΑ ΛΕΓΚΑ – ΚΡΑΜΑ

 

  1. ΒΑΛΟΥΞΗ (ΜΠΑΛΟΥΞΗ) ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημητρίου
  2. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
  3. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

ΟΑΚΚΕ-ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΚΕ

  1. 1. ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Παναγιώτη

ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ-ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. 1. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣΓΑΒΡΙΗΛ του Σταύρου

ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

 1. ΡΟΪΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου

 

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

 

  1. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Τρύφωνα
  2. ΚΑΒΑΔΕΛΛΑ ΑΘΗΝΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Κωνσταντίνου
  3. ΚΑΡΒΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του Γεωργίου
  4. ΚΟΥΤΣΟΡΙΖΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Τιμολέωντα
  5. ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

 

ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ (Τ.ΟΛ.ΜΑ)

  1. 1. ΒΕΡΓΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗτου Κωνσταντίνου

 

ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ

  1. ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευσταθίου
  2. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΚΑΙΡΟΥ (ΚΕΡΗ) του Παναγιώτη
  3. ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Νικολάου
  4. ΤΖΙΒΙΝΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αθανασίου
  5. ΦΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

ΝΕΑ ΔΟΜΗ

  1. 1. ΠΟΛΥΖΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣτου Χρήστου

ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

 

  1. 1. ΚΡΟΤΟΠΟΥΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣτου Νικολάου

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΞΑΝΑ

  1. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
  2. ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Τριαντάφυλλου

 

ΠΝΟΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ-Δημήτριος Κούβελας

  1. 1. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου

 

ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΙΝΗΜΑ

  1. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του Εμμανουήλ
  2. ΚΑΡΒΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του Δημητρίου
  3. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Θεμιστοκλή
  4. ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία
  5. ΜΠΑΖΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Νικολάου
  6. ΦΥΣΕΚΗ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου

 

Οικολόγοι ΠΡΑΣΙΝΟΙ – ΠΡΑΣΙΝΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

  1. 1. ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Φωκίωνα

 

ΕΑΝ…

  1. 1. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣτου Παναγιώτη

 

ΕΝΟΤΗΤΑ – ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΝ.Α

  1. 1. ΦΥΣΕΝΤΖΙΔΗΣΚΩΣΤΑΣτου Πέτρος

ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

  1. ΚΑΪΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
  2. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του Λαυρεντίου
  3. ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ιωάννη
  4. ΜΑΓΚΟΥΡΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  5. ΠΑΤΣΙΑΝΤΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ του Ρήγα
  6. ΠΟΛΥΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Αθανασίου
  7. ΦΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ελευθερίου

 

  1. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας :

 

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

  1. ΑΓΑΠΗΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Στυλιανού
  2. ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου
  3. ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μέλη
  4. ΛΥΤΡΙΒΗ ΙΩΑΝΝΑ του Δημητρίου
  5. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου
  6. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ του Βασιλείου
  7. ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
  8. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  9. ΒΑΧΑΡΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ) του Φωτίου
  10. ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
  11. ΔΙΟΪΛΗ-ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
  12. ΚΑΣΤΑΝΗ ΑΝΝΑ του Δημητρίου
  13. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου
  14. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΠΟΡΦΥΡΙΑ (ΠΟΡΦΥΛΕΝΙΑ) του Ζαχαρία
  15. ΣΓΑΡΔΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Παντελή

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

  1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΘΩΝ του Σταύρου
  2. ΑΚΡΙΤΑ ΕΛΕΝΑ του Λουκή
  3. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ευαγγέλου
  4. ΤΣΑΠΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου
  5. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Ηλία
  6. ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ιωάννη
  7. ΤΣΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ζαχαρία
  8. ΛΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Θεοδώρου
  9. ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Θεοδώρου
  10. ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του Γεωργίου
  11. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βρασίδα
  12. ΡΩΜΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου
  13. ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΟΜΗΡΟΣ του Κωνσταντίνου Νικολάου
  14. ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Αργυρίου
  15. ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Γερασίμου

 

ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής

  1. ΔΟΥΔΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αριστείδη
  2. ΜΑΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου
  3. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
  4. ΒΡΕΤΤΟΥ ΑΓΑΘΗ (ΡΟΖΑ) του Σπυρίδωνα
  5. ΧΡΥΣΟΓΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρυσόγονου
  6. ΤΖΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Σταύρου
  7. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ (ΜΑΡΙΖΕΤΑ) του Αθανασίου
  8. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ – ΑΝΝΑ (ΕΛΕΑΝΝΑ) του Πασχάλη
  9. ΧΡΥΣΟΛΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη
  10. ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασίλειου
  11. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του Δημητρίου
  12. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γρηγορίου
  13. ΚΑΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημητρίου
  14. ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του Θωμά
  15. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ

 

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνα
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του Παναγιώτη
  4. ΞΗΡΟΤΥΡΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του Γεωργίου
  5. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
  6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  7. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  8. ΚΩΤΣΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΡΙΖΟΣ του Κυριαζή
  10. ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΕΜΠΡΟΥ του Σεϊντάν
  11. ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
  12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα
  13. ΑΛΩΠΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου
  14. ΤΣΑΚΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Γεωργίου
  15. ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Τηλέμαχου

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

  1. ΣΑΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Γρηγορίου
  3. ΝΤΟΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  4. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου
  5. ΣΠΑΘΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
  6. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
  7. ΚΑΥΧΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
  8. ΚΑΛΠΑΚΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου
  9. ΜΟΡΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αντωνίου
  10. ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αποστόλου
  11. ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ελευθερίου
  12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Συμεών
  13. ΜΑΡΙΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του Δημητρίου
  14. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗ ΚΑΤΙΝΑ του Νικολάου
  15. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Επαμεινώνδα

 

ΜέΡΑ25-ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΡΗΞΗ

  1. ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΣΟΦΙΑ του Ηλία
  2. ΘΕΟΧΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  3. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Κοσμά
  4. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Δημητρίου
  5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
  6. ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του Ιωσήφ
  7. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου
  8. ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Σπυρίδωνα
  9. ΚΟΥΒΕΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του Γεωργίου
  10. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του Θεοδώρου
  11. ΜΠΙΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) του Ανδρέα
  12. ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙ) του Αθανασίου
  13. ΣΤΕΦΗ-ΚΑΣΙΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Δημητρίου
  14. ΛΑΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
  15. ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΨΑΡΑΝΤΩΝΗΣ) του Γεωργίου

 

ΕΝΩΝΩ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

  1. ΔΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
  2. ΠΟΛΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σεραφείμ
  3. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αγαπητού
  4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  5. ΑΚΡΙΒΟΣΟΥΛΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ του Αλεξάνδρου
  6. ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευάγγελου
  7. ΓΑΒΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία
  8. ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος
  9. ΔΡΙΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του Χρήστου
  10. ΤΣΑΚΩΝΑ ΕΛΕΝΗ του Σωτηρίου
  11. ΜΑΘΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  12. ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γρηγορίου
  13. ΑΘΗΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αποστόλου
  14. ΠΑΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
  15. ΚΙΓΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου

 

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ –

Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Χρήστου
  3. ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
  4. ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρίστου
  5. ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
  6. ΚΟΥΚΑΛΑΝΙ ΒΑΣΙΛΗΣ του Ασσαντολάχ
  7. ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Πέτρου
  8. ΜΟΝΑΚΗ ΡΟΔΟΥΛΑ του Μιλτιάδη
  9. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
  10. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λάμπρου
  11. ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Γεωργίου
  12. ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
  13. ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος
  14. ΤΣΟΛΑΚ ΑΛΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του Κερέμ
  15. ΧΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου

ΕΘΝΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ Θάνος Τζήμερος-Φαήλος Κρανιδιώτης

  1. ΤΣΙΑΡΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του Αναστασίου
  2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Φιλίππου
  4. ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Παναγιώτη
  5. ΠΑΠΠΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παναγιώτη
  6. ΑΣΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
  7. ΑΣΗΜΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου
  8. ΚΑΙΣΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΜΕΤΑΞΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  10. ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βενιζέλου Ελευθερίου
  11. ΜΠΙΛΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Δημητρίου
  12. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη
  13. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου
  14. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος
  15. ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

 

ΝΙΚΗ

 

  1. ΜΠΑΪΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευγενίου
  2. ΡΑΚΟΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παντελή
  3. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Μιχαήλ
  4. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ρήγα
  5. ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Βασιλείου
  6. ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Εμμανουήλ
  7. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Σταύρου
  8. ΝΤΟΥΛΜΠΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου
  9. ΔΡΟΣΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
  10. ΚΑΤΕΒΑΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ιωάννη
  11. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
  12. ΓΚΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
  13. ΣΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου
  14. ΒΛΑΧΑΔΑΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γεωργίου
  15. ΚΟΝΤΟΠΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρυσάφη

ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ

 

  1. ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του Χρήστου
  2. ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΝΕΚΤΑΡΙΑ του Παναγιώτη
  3. ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
  4. ΤΖΙΒΙΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου
  5. ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Συμεών
  6. ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γρηγορίου
  7. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
  8. ΖΙΩΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Δημητρίου
  10. ΔΟΜΑΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξάνδρου
  11. ΧΑΨΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
  12. ΑΛΕΞΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ
  13. ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  14. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Γερασίμου
  15. ΙΓΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του Βάλερι

 

ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

 

  1. ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στεφάνου
  2. ΣΑΝΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αποστόλου
  3. ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΘΗΝΑ του Δημητρίου
  4. ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
  5. ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου
  6. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
  7. ΡΟΓΚΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αδέλκη
  8. ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του Δημητρίου
  10. ΑΝΑΜΑΤΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
  11. ΜΠΕΓΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του Περικλή
  12. ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου
  13. ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του Ιωάννη
  14. ΣΟΥΣΗΣ ΜΕΓΕΡ – ΜΑΡΙΟΣ του Ιακώβου
  15. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του Γεωργίου

 

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 21η Μαΐου 2023, ημέρα Κυριακή, και θα αρχίσει την ώρα 07.00π.μ.και θα λήξει την 19.00μ.μ. ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν ορισθεί με την υπ΄αριθμ. πρωτ.1765992/03-05-2023 απόφαση της Αντιπεριφερειάρχη Μαγνησίας & Σποράδων.

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

 

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

 

ΕΚΛΟΓΕΙΣ

ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ

 

 

344

 

 

ΓΛΩΣΣΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΩΣΣΑΣ ΜΕ

ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ

 

Από:         ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ        ΑΓΓΕΛΙΚΗ Έως : ΚΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ

 

 

345

 

 

ΓΛΩΣΣΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΩΣΣΑΣ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ

ΤΑΞΕΙΣ

 

Από : ΚΟΚΑ ΜΑΡΙΑ

Έως : ΠΟΛΥΖΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ

 

 

346

 

 

ΓΛΩΣΣΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΩΣΣΑΣ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ

ΤΑΞΕΙΣ

Από : ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΕΙΡΗΝΗ Έως : ΧΩΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 

347

 

ΚΛΗΜΑΤΟΣ

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ – ΚΛΗΜΑΤΟΣ Από : ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΝΗ Έως : ΧΡΙΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
 

348

 

ΣΚΟΠΕΛΟΥ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΟΣ

ΔΑΠΟΝΤΕΣ

Από : ΑΓΑΚΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ Έως : ΓΚΟΥΒΕΛΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

349

 

 

ΣΚΟΠΕΛΟΥ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΟΣ ΔΑΠΟΝΤΕΣ α) Από: ΓΚΟΥΜΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ Έως: ΚΑΦΕΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

β) Οι του άρθρου 27 του Π.Δ.

26/2012 του Λ/Χ Σκιάθου /Α΄ Λ/Τ Σκοπέλου

 

 

350

 

 

ΣΚΟΠΕΛΟΥ

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΟΣ ΔΑΠΟΝΤΕΣ

α) Από: ΚΕΛΑΙΔΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Έως: ΜΑΛΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

β) Οι του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 του Πυροσβεστικού Κλιμακίου Σκοπέλου και

Αστυνομικού Τμήματος Σκοπέλου

 

351

 

ΣΚΟΠΕΛΟΥ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΟΣ

ΔΑΠΟΝΤΕΣ

Από : ΜΑΜΑΗ ΕΙΡΗΝΗ

Έως : ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

352 ΣΚΟΠΕΛΟΥ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ Από: ΠΑΠΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Έως: ΣΟΦΙΚΙΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
 

353

 

ΣΚΟΠΕΛΟΥ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ Από : ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

Έως : ΨΥΧΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

Σύμφωνα με το άρθρο 6 του Π.Δ 26/2012 η άσκηση του εκλογικού δικαιώματος είναι υποχρεωτική.

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε Κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη των Δημοτικών Κοινοτήτων Γλώσσης και Σκοπέλου και της Τοπικής Κοινότητας Κλήματος.

 

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΚΟΠΕΛΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΕΡΙΣΣΗΣ